رزرو آنلاین خدمات کامپیوتری, شارژ کارتریج

شارژ کارتریج

آیا باید کارتریجهای جوهر چاپگر خود را دوباره پر کنید؟ HP می گوید نه (البته)

اگر در طی چند سال گذشته به همه موارد توجه خاصی توجه کرده باشید ، بدون شک تبلیغاتی را برای مشاغل شنیدید یا دیده اید که قول می دهند در کارتریج های جوهر چاپگر پس انداز شما را ذخیره می کنند. به طور خاص ، به شما این امکان را می دهد که مجدداً جوهر را دوباره پر کنید ، و نه مجبور کردن شما برای خرید یک کارتریج کاملاً جدید. یک جستجوی سریع Google گزینه های مختلفی را از بین می برد
مکان هایی با مشخصات بالا مانند Walgreen و بسیاری دیگر با دستورالعمل نحوه انجام این کار خودتان. و به راحتی می توان فهمید که چرا این ایده تا این حد جذاب است: شما تنها بخشی از کارتریج صرف شده را جایگزین می کنید ، و فقط بخشی از قیمت مورد نظر را برای تعویض کامل پرداخت می کنید. چه چیزی ممکن است با تنظیم اشتباه باشد؟ خب برای یک چیز ، هفته گذشته جوابهای HP به من گفت که ، حداقل با محصولات آنها کار نمی کند. من می دانم شما چه فکر می کنید. “این دقیقاً همان چیزی است که انتظار دارید مردم بگویند اگر برای یکی از بزرگترین تولیدکننده های چاپگر در جهان کار کنند.” من فقط می توانم پاسخ دهم: اوه ، بله ، درست است. شرکتی که در موقعیت HP قرار دارد ، دلایل پایین آوردن این روش کاهش هزینه را دارد ، بنابراین هر چیزی که در مورد آن می شنوید از طرف کسی است که در خود شرکت به طور شایسته ای نیاز دارد با یک دانه نمک گرفته شود. من نمی توانستم بیشتر موافقم در واقع ، من شاکرم را از آشپزخانه آوردم و درست کنار کامپیوتر قرار دادم. باید اعتراف کنم ، استدلال HP در اینجا برای من منطقی بود. در حالی که من در حال بازدید از کارخانه بازیافت کارتریج کارخانه آمریکای شمالی در Smyrna ، تنسی (حومه نشویل) بودم ، در حین نمایش معمولی سگ و پونی قبل از رویداد اصلی ، موضوع مطرح شد و راهنماهای ما به طرز چشمگیری مایل به بحث بودند (و دفاع از موقعیت آنها هنگامی که به نظر می رسیدیم (در ابتدا ، به هر حال) به آن علاقه مندیم تا روند واقعی بازیافت که ما به آن دعوت شده ایم.
چاپ HP – خردکن ژان گینگراس ، مدیر برنامه محیط زیست تیم رهبری محیط زیست آمریكا ، این مسئله را اینگونه توضیح داد: “به عنوان مثال ، اگر لیوان دارید و هر روز از آن آب می نوشید ، مادامی كه آن را بشویید كیفیت آب نیست.” تغییر اما با استفاده از کارتریج ، ما مطالعاتی انجام داده ایم که نشان می دهد هنگام ساخت مجدد یا دوباره پر کردن مجدد آن ، کیفیت تغییر می کند. و بنابراین تغییر کیفیت می تواند باعث چاپ مجدد مشتریان شود. “ من از خودم پرسیدم که چگونه کیفیت تغییر می کند؟ وی گفت: “زیرا سرهای چاپی یا نازل های موجود در کارتریج چاپ ،” پس از استفاده از آنها تا زمانی که جوهر در کارتریج فرو نشود ، کیفیت آن تغییر می کند. آنها نمی خواهند لزوماً به همان روشی که برای اولین بار انجام شده است چاپ کنند. “Gingras سپس مطالعه ای را به سفارش HP از مشتریان تجاری ارائه داد که نشان داد چاپ مجدد با الهام از کیفیت ضعیف ناشی از جبران صرفه جویی در محیط زیست از استفاده مجدد یا تولید مجدد آن کارتریج است. . چگونه HP کارتریج های چاپی را بازیافت می کند?
در این مرحله ، جف والتر ، مدیر گروه جهانی راه حل های محیط زیست برای گروه تصویربرداری و چاپ HP ، گفت: “اگر به كارتریج ها نگاه كنید ، فناوری بزرگی هم در سر چاپ وجود دارد و هم فیزیكی وجود دارد. با کف و نحوه جوهر در سرهای چاپی مرتبط است ، و با گذشت زمان فوم تخریب می شود ، فیلم می شود ، و cetera ، و آنچه ما پیدا کردیم این است که ، در مورد کارتریج های پر مصرف ، حدود یک سوم از آنها باد نمی کند. “ حتی والتر هم اذیت و آزار این ایده را پذیرفت. “به من اعتماد کن ، ما دوباره و دوباره و دوباره نگاه کردیم: آیا می توانیم دوباره پر کنیم؟ آیا می توانیم دوباره تولید کنیم؟ “ گینگراس خندید: “بله ،” “از آنجا که می خواهیم بدانیم: آیا می توانیم این کار را انجام دهیم؟” والتر ادامه داد: “ما همیشه به این موضوع نگاه می کنیم ، و ما نمی توانیم راهی برای انجام آن بفهمیم که همان کیفیت را ارائه می دهد. مشتریان اساساً 100٪ از وقتها انتظار دارند که چاپگر کار کند. بنابراین هر بار که نرخ خرابی را بدست می آورید ، کیفیت پایین را بدست می آورید ، که منجر به جبران مزایای تولید مجدد و دوباره پر کردن می شود. “
پرینتر HP – کمربند دستگاه مرتب سازی پس چرا فقط سرهای چاپی را جایگزین نمی کنیم؟ والتر به من گفت: “این به سیستم بستگی دارد ،” و سپس شما هنوز هم جوهر جوهر ، کف … “ گینگراس افزود ، “و فکر می کنم که بیشتر فناوری ، 70٪ از فناوری ، در کارتریج چاپ قرار دارد ، زیرا در این قسمت نازل ها به چهار ، شش پیک لیتر شلیک می شوند ، قطره بسیار کمی دارند.” Rich Wirick ، ​​مدیر کارخانه تاسیسات Smyrna ، از این فرصت استفاده کرد تا در گفتگو بپیوندد. “شما فقط می توانید چیزی را دوباره پر کنید ، حتی [کارتریج های جوهر بازسازی شده] ، فقط یک یا دو بار یا هر آنچه که باشد می توانید دوباره مقدار معینی را دوباره پر کنید … حتی آنها نمی توانند پس از آن کار کنند.” والتر گفت: “و اگر آنها نتوانند دوباره آن را دوباره پر کنند ، به محل دفن زباله می روند.” “در مقابل ما ، هیچ چیز به یک دفن زباله نمی رود.” این وظیفه گینگراس را بر عهده داشت که بحث را دوباره به عقب برگرداند. “نکته مهم در مورد [پروسه HP] این است که می توانیم بارها و بارها کارتریج را بازیابی کنیم.” بیشتر اوقات بعد از ظهر صرف اثبات این امر شد ، مخصوصاً در تور که ویریک از طریق 80،000 فوت مربع تسهیلات به ما داد. گرچه من تمام وسایل محافظتی را که باید بپوشید دوست نداشتم – یک جلیقه فلورسنت ، کلاه سفت ، راهنمایی کفش های فلزی (برای بالا رفتن از ماشین ها) ، گوشواره و دستکش لاستیکی (ترجیح می دهم جلیقه ، کت و شلوار بپوشم) به دفتر) – جالب بود که چگونگی دریافت کارتریج ها ، مرتب سازی (تقریباً به طور کامل توسط دستگاه ، به لحن ده ها هزار در ساعت) ، سپس قبل از ارسال قطعات جدا یا ماساژ داده شود تا با دیگر مخلوط شوند. رزین ها و مواد افزودنی (مانند بطری های پلاستیکی آب بازیافت شده) برای تشکیل کارتریج های چاپی جدید. ویریک به خاطر فرآیند بازیافت “حلقه بسته” بسیار توجه داشت ، اما تعداد کمی از قطعات کارتریج در صورت وجود کارتریج در محل های دفن زباله خاتمه می یابد. خوب است
 
1731/5000
پرینتر HP – دستگاه مرتب سازی خودکار اما شانس خوب است که مکالمه دوباره پر کردن به زودی از بین نرود. سالها ادامه دارد HP صفحات وب سایت خود را به استدلال های ضد پر کردن آن اختصاص می دهد. و نیویورک تایمز در سال 2006 گزارش داد که HP “به دلیل استفاده از جوهرهایی که برای ثبت اختراعات در خط Vivera خود را نقض می کند” ، پس از کارتریج جهانی [به دنبال کارتریج جهانی] رفت … و دادخواستی علیه شرکت به نام InkCycle ایجاد کرد. کارتریج های پر شده ای برای Staples ساخت ، “ادعا کرد که این شرکت سه اختراع ثبت شده در پوشش جوهر سریع خشک را برای کاغذ ساده و روش های جلوگیری از خونریزی روی کاغذ نقض کرده است.” داستان تایمز نتیجه می گیرد: “بنابراین اگر جوهر مورد استفاده توسط پرکنندگ های معتبر به اندازه کافی خوب باشد که وکلای هیولت را تحریک کنند ،” باید O.K باشد. استفاده با اطمینان ، درست است؟ “ شش سال بعد ، این یک سوال خوب است. و با توجه به قیمت بالای کارتریج های جدید (دقیقاً در آمازون ، یک کارتریج جدید جدید با یک سبک حدود 15 دلار قیمت دارد که برای آن می توانید سه یا چهار واحد تولیدی دوباره از شرکت های دیگر دریافت کنید) ، این یکی است که HP – و سایر شرکت های چاپگر – در حال حاضر و در آینده باید با آنها مقابله کنید. آیا شما موفق به خرید کارتریج های پرینت دوباره تولید شده و یا ساخته شده دوباره کار شده و یا حتی کارتریج های شخصی خود را دوباره شارژ کرده اید؟ نظر زیر بگذارید و به من اطلاع دهید. یا اگر راه حل بهینه را با موفقیت دنبال کرده اید – تا حد امکان زندگی محاسبات خود را تغییر دهید ، بنابراین در هر زمان لازم است به ندرت چاپ کنید – این را نیز به من اطلاع دهید. من مدتی در این زمینه کار کردم ، گرچه بیشتر بخاطر آگاهی از محیط زیست یا عصبانیت از قیمت جوهر بیشتر بخاطر مسائل راحتی است. اکنون از مرکز توزیع سواحل شرقی نیویگ گشت و گذار کنید
Slide from bottom
4

شارژ کارتریج

1

آماده سازی برای پر کردن مجدد:

کارتریج تونر HP LaserJetPro P 1100، 1101، 1102، M1210، 1212، CE285A را از روی چاپگر خود جدا کرده و آن را روی میز جلوی خود قرار دهید. از آنجا که این کارتریج به دهانه پرکننده مجهز نیست ، باید یک مورد از آن را تهیه کنید. توصیه می کنیم برای این کار از آهن لحیم کاری استفاده کنید. سوراخ داخل کارتریج را در نقطه ای که در تصویر 1 نشان داده شده است بسوزانید.

سوراخ را به طور کامل باز کنید و اطمینان حاصل کنید که هیچ شکاف پلاستیکی وارد کارتریج نمی شود ، زیرا آنها می توانند مکانیک را خراب کنند. قبل از پر کردن کارتریج تونر ، باید بقیه پودر تونر را ریخت. در غیر این صورت ، خصوصیات فیزیکی و شیمیایی پودرهای تونر قدیمی و جدید می تواند منجر به لخته شدن شود.

محل HP P1100، M1210، 1212 برای باز شدن پرکننده
HP P1100، M1210، 1212 ذوب سوراخ
پر کردن HP LaserJetPro P 1100، 1101، 1102، M1210، 1212، CE285A:

تبادل تراشه:

قیف را روی بطری تونر بچسبانید تا مجدداً دوباره پر شود و بطری را با دقت تکان دهید و پودر را درون کارتریج پر کنید (تصویر 3). پس از پر کردن دوباره کارتریج ، می توانید آن را دوباره بسازید. برای این منظور ، یک تکه از نوار چسب پارچه را به اندازه برش داده و آن را روی دهانه پرکننده چسب بزنید.

پس از یک یا دو بار پر کردن مجدد ، توصیه می کنیم ظرف تونر زباله را خالی کنید ، زیرا در غیر این صورت نمی توان کیفیت چاپ کامل را تضمین کرد. دستورالعمل های مربوط به کارتریج HP LaserJet P 1005 در صفحه زیر ارائه شده است. اگر می خواهید واحد درام کارتریج تونر را تعویض کنید ، برای راهنمایی در مورد نحوه تعویض واحد درام ، از لینک زیر پیروی کنید.

دستورالعمل های ایمنی برای استفاده از تونرهای پر کردن

تونر و پودر تونر دوباره پر کردن ممکن است در صورت عدم رسیدگی به مشکلات سلامتی جدی منجر شود. توصیه می کنیم هنگام پر کردن کارتریج های تونر از اتاق های محافظت از تنفس یا مکش استفاده کنید. علاوه بر این ، پودر تونر و پر کردن تونر با مخلوط اکسیژن مناسب قابل اشتعال است. لطفاً توجه داشته باشید که به هیچ وجه نباید طبل نور رسانا را لمس کنید یا آن را در معرض نور مستقیم خورشید قرار دهید. این می تواند به چاپ نادرست منجر شود. Octopus Office هیچ مسئولیتی را برای موفقیت یا عدم موفقیت روش شرح داده شده به عهده نخواهد گرفت.