آیفون تصویری

نصب و تعمیر آیفون تصویری

تعمیر آیفون تصویری

خدمات برقی بابابرقی در خدمت شما ست با آیفون تصویری از فروش, خدمات و نصب آیفون تصویری 86045417-021 پل ارتباطی ما با شماست بابابرقی.

تعمیرات تخصصی آیفون تصویری تمام برندهای معروف را به ما بسپارید , با اعزام به محل تعمیرکار آیفون تصویری با سرعت و تضمین خدمات و قطعات آیفون تصویری شما .

تعمیرات آیفون تصویری

در محله های زیر آیفون تصویری تعمیر می کنیم یکی از این محله ها آیفون تصویری الهیه می باشد با ما همراه باشید با نصب و تعمیر آیفون تصویری در تهران بزرگ.

این روزها عیب یابی آیفون تصویری بسیار مهم شده است  ، زیرا این دستگاه یکی از دستگاه هایی است که در همه ساختمان ها و اماکن اداری یا تجاری استفاده می شود. به طوری که به هیچ وجه نمی توانید یک ساختمان بدون آیفون تصویری یا صوتی را پیدا کنید.

آیفون های تصویری جدیدتر و مدرن تر هستند و از امنیت و تکنولوژی بیشتری نسبت به آیفون های صوتی برخوردار هستند.

آنها معمولاً در بین مردم محبوبیت بیشتری دارند. از آنجا که آیفون های تصویری بیشتر از آیفون های صوتی مورد استفاده قرار می گیرند ، در این مقاله خرابی های  احتمالی آیفون های تصویری را بررسی قرار خواهیم داد.

در مححله نخست عیب یابی آیفون تصویری انجام می شود و پس از آن آیفون تصویری باید توسط یک تعمیرکار متخصص تعمیر شود, زیرا تا مشخص نشود چه مشکلی بوجود آمده و علت مشکل چیست نمی توان برای رفع آن اقدامی نمود.

 تعمیر آیفون تصویری و صوتی از خدمات این مجموعه است که با ضمانت و هزینه اندک انجام می شود. این مجموعه بهترین تعمیرکاران را در زمینه های مختلف از جمله عیب یابی آیفون تصویری و تعمیر فیلم آیفون در اختیار شما قرار می دهد.

در ادامه ، مشکلات رایج در آیفون های ویدیویی را بررسی خواهیم کرد. برای دریافت اطلاعات مفید درباره عیب یابی آیفون تصویری ، ما را تا انتهای این مقاله دنبال کنید. راه حل های رفع نقص ویدئویی آیفون در این مقاله فقط احتمالاتی است که شرایط را برآورده می کند. توجه داشته باشید که برای عیب یابی تعمیر ویدئو آیفون و آیفون تصویری باید از تعمیرکار مجرب کمک بگیرید و خودتان برای تعمیر کار نکنید.

عیب یابی ویدئو آیفون و بررسی مشکلات رایج در آنها

تصویر تصویری آیفون وجود ندارد نداشتن آیفون تصویری مشکلی است که هزاران بار برای مصرف کنندگان این دستگاه در مارک های مختلف پیش آمده است.

نداشتن تصویری از آیفون تصویری کوماکس یا نداشتن آیفون تصویری تابا مشکلی نیست که منحصر به این مارک ها باشد و در هر نوع آیفون تصویری وجود داشته باشد. برای پاسخ به این سوال که چرا آیفون فیلم ندارد ، موارد مختلفی وجود دارد که باید توسط یک متخصص بررسی شود.

برای عیب یابی آیفون تصویری و فهمیدن اینکه چرا آیفون تصویری تصویری ندارد ، باید سیم کشی را بررسی کنیم. تصویر هیچ تصویر آیفون به این معنی نیست که عملکردهای دیگر آیفون مانند باز کردن قفل ، زنگ زدن و می به خوبی کار می کنند و فقط تصویر بریده می شود یا صفحه سیاه است. برای حل این مشکل باید اتصال سیم های سفید و آبی را بررسی کنید. دلیل نداشتن تصویر آیفون تصویری ممکن است به دلیل جابجایی سیم های سفید و آبی باشد.

چرا صفحه نمایش آیفون تصویری آبی میشود و تصویر وجود ندارد.

 آبی شدن صفحه آیفون تصویری دلایل مختلفی وجود دارد زیرا صفحه آیفون تصویری وقتی آبی میشود یعنی مانیتور سالم است اما سیگنال وجود ندارد و یک تعمیر کار آیفون تصویری می تواند دلیل آن را پیدا کند.

زمانی که صفحه آیفون تصویری آبی ممکن است یکی از اتفاقات زیر افتتاح شود:

 1 سوختگی یا خرابی دوربین پنل آیفون تصویری یکی از دللایل آبی شدن صفحه ایفون تصویری ،

2 خرابی دوربینی است که روی پنل ایفون نسب شده ایت. بدیهی است که وقتی دوربین گیرنده تصویری از شکستگی می زند ، خرابی و مشکل نمی تواند تصویری کند و به مانیتور بفرستد.

3 خرابی دوربین پنل آیفون تصویری یکی از دلایل آبی شدن صفحه آیفون تصویری است و تنها یک احتمال دارد. برای اطمینان از اینکه دوربین پنل شما آسیب دیده است ، اگر بتوانید از سایر تجهیزات بخواهید مانیتورشان را مجسم کنید.خرابی دوربین پنل آیفون تصویری باعث می شود همه واحدهای یک ساختمان با مشکل آبی شدن صفحه آیفون تصویری ایجاد شود. خرابی یا معیوب شدن مانیتور آیفون تصویری تصویری که ما هنگام زنگ خوردن آیفون تصویری از مانیتور مشاهده می کنیم ، تصویری است که از سمت پنل آیفون تصویب می شود. اگر مانیتور ما به هر دلیلی مشکل ندارد قادر به تصویربرداری نیست ارسال شده از پنل را به درستی مشاهده کنید.

در نتیجه صفحه را به رنگ آبی می بینم. به این ترتیب با مشاهده صفحه آبی مانیتور یکی دیگر از احتمالات ، معیوب بودن مانیتور ایفون تصویری است. در این شرایط تعویض مانیتور آیفون تصویری می تواند مشکل آبیاری شود صفحه آیفون تصویری را به خوبی برطرف کند.

معیوب شدن  برد Lcd که در داخل آیفون قرار دارد که وظیفه حساسی را دارد  تا تصویر را به مانیتور ارسال کند . همان طور که قبله هم گفتیم ، تصویر از طریق پنل آیفون به مانیتور فرستاده می شود. سیگنال هایی که پنل آیفون به مانیتور فرستاده می شود باید به طریقی تبدیل شود تا تصویر تبدیل شود تا با چشم قابل مشاهده باشد. برد LCD این کار را در آیفون تصویری انجام می دهد. سیگنال های دریافتی از پنل را به تصویر تبدیل می کند و به مانیتور می فرستد.

هر نوع اشکال در برد LCD می تواند باعث ایجاد اختلال در تصویر ایجاد شده در مانیتور شود و نتیجه آن آبی شدن صفحه آیفون تصویری باشد. این مورد تنها احتمالی است که می تواند با بررسی آن به ابی یابی آیفون تصویری بپردازید. دلایلی که بررسی کرده فقط احتمال دارد که علت آن عدم وجود آیفون تصویری و آبی شدن صفحه آیفون تصویری است و دلیل قطعی این مشکلات و عیب یابی آیفون تصویری است که توسط یک تعمیرکار باتجربه تشخیص داده می شود و پس از آن لازم است برای تعمیر آیفون تصویری انجام شود.

وجود خرابی و مشکل در سیم کشی آیفون تصویری سیم کشی ساختمان نقش اساسی در عملکرد آیفون تصویری دارد. سیم شماره چهار ، وظیفه انتقال تصویر را اگر لازم داشته باشد و اگر در مسیر خرابی ، قطعی و آسیب دیگری قرار بگیرد ، انتقال تصویر از دوربین به مانیتور ایفون مختصر شود و امکان ایجاد مشکل در صفحه آیفون تصویری پدید آید. در این شرایط لازم است از یک تعمیرکار با تجربه برای بررسی سیم کشی ساختمان کمک کنید.

رفع خرابی در سیم کشی ساختمان نسبت به موارد دیگر ، اگر شما بخواهید زمان بیشتری را تحویل بگیرید. به دلیل حساسیت بالای این کار توصیه می شود حتماً از افراد کاربلد در این زمینه کمک می کند تا مشکل سیم کشی ساختمان را در کمترین زمان و با کمترین هزینه برطرف کنند. به دلیل اینکه مشکلات سیم سیم سخت دشوار است و هزینه آن نیز دشوار است ، تعمیرکار سایر مواردی را که گفته شد بررسی می کند ، شروع کرده است. بعد از اینکه پنل دوربین آیفون تصویری ، مانیتور و ال سی دی بررسی شود ، در مرحله آخر اگر هیچ کدام از این احتمالات وجود نداشته باشد ، دلیل این که صفحه آیفون تصویری قادر به گفتن نیست که خرابی در سیم کشی آیفون تصویری وجود دارد و تعمیرکار سیم کشی ساختمان را بررسی کند.

سوت کشیدن بلندگوی دم در آیفون تصویری

سوت کشیدن پنل دم درب آیفون تصویری و گوشی داخل واحد دلایل مختلفی میتواند داشته باشد , یکی از آنها خرابی میکروفون آیفون تصویری می باشد که زمانی که گوشی برداشته میشود همزمان شروع به سوت کشیدن می کند .قطعا اولین راه بررسی میکروفن است ,  خرابی میکروفون ایفون تصویری مسئله ای است که باید یک کارشناس راجع به آن نظر بدهد.

اگر میکروفون مشکلی نداشته باشد ، علت سوت کشیدن آیفون تصویری را در موارد دیگر بررسی می کند. قرار گرفتن فلز در مقابل میکروفون آیفون تصویری قرار گرفتن یک جسم فلزی در نزدیکی میکروفون آیفون شما می توانید علت سوت کشیدن ایفون تصویری باشد.

از یک تعمیرکار به منظور عیب یابی آیفون تصویری کمک می کند تا وضعیت آیفون شما را بررسی کند. مشکل سوت کشیدن از هر آیفونی باشد ، تعمیرکار پنل آن را باز می کند و جسم قرار گرفته  در نزدیکی آیفون تصویری را از آن دور می کند  و مسیر را برای عبور صوت پاک مینماید. به این ترتیب با هزینه ای اندک مشکل سوت کشیدن آیفون تصویری را برطرف کرده اید.

وجود اختلال در برد صوت آیفون برد صوت قسمتی از آیفون تصویری است که وظیفه انتقال صدا را به عهده دارد. در صورتی که صدای آیفون تصویری خود به خود و بدون هیچ مانعی شروع به سوت کشیدن بکند صدای ایفون تصویری با مشکل خاصی مواجه شده است . بعد از اینکه متخصص تعمیرکار آیفون تصویری شما عیب یابی آیفون تصویری را به درستی انجام بدهد  ، اگر مشکل از برد صوت باشد ، آن را تعمیر یا تعویض کند و مشکل سوت کشیدن آیفون تصویری حل شود.

وجود اختلال در برد صوت آیفون مشکلات سیم کشی و خرابی سیم ها مشکلات سیم کشی یکی دیگر از مواردی است که باعث سوت کشیدن آیفون تصویری می شود و به مدل آیفون تصویری مربوط نمی شود. فارغ از اینکه آیفون تصویری سیماران ، آیفون تصویری الکتروپیک یا تابا استفاده کنید ، این مشکل می تواند برای آیفون تصویری تان پیش بیاید.

علت نویز و خشخش آیفون تصویری چیست

 یکی از اشکالات آیفون تصویری که می تواند بسیار رایج باشد وجود نویز یا صدای خش خش در آیفون تصویری است. وقتی صدا از داخل ساختمان به پنل خارج و از پنل خارج به داخل ساختمان به درستی منتقل نمی شود ، می گوییم در آیفون تصویری نویز وجود دارد.

برای عیب یابی آیفون تصویری و کاهش نویز آیفون ، ابتدا باید دلایل آن را بدانیم. دلایل سر و صدا در آیفون تصویری را می توان به شرح زیر ذکر کرد:

از سیم بدون فویل استفاده کرده ایم 

از محافظ کابل یاشیلد استفاده نشده 

 عدم استفاده از  هدینگ مناسب دو سیم مربوط به صدا و موارد دیگر که به تشخیص متخصص تعمیر و تعمیر ویدئو آیفون بستگی دارد.

مشکلات آیفون تصویری الکترونیکی دارای یک مزیت قابل توجه هستند که تعویض آسان قطعات در صورت بروز مشکل و خرابی است.

این آیفون ها وقتی وارد بازار شدند ، این مزیت باعث می شد تا از سایر رقبا پیشی بگیرند و محبوبیت خاصی در بین مردم کسب کنند. ما مواردی را که در اکثر گوشی های آیفون وجود دارد بررسی کردیم. مشکلات آیفون ویدیویی الکترونیکی از مواردی است که قبلاً ذکر شد.

اما بیایید نگاهی به برخی از مشکلات رایج ویدیوی آیفون بیندازیم. در نمایشگرهای آیفون تصویری ، صفحه منبع تغذیه ، برد اصلی و صفحه کلید ممکن است دچار مشکل شوند یا خرابی آیفون مربوط به مشکلات صفحه خارجی و سیم کشی ساختمان باشد.

در هر صورت ، مشکلات آیفون تصویری برقی از هر نوع ، تعمیرکار می تواند به راحتی آن را تشخیص دهد و با حل آن مشکل ، تعمیر آیفون برقی را به بهترین شکل انجام دهد.

مشکلات ویدیوی آیفون تابا مشکلات  برای بسیاری از کاربران این نوع از ریشه در همان موضوعاتی دارد که برای عیب یابی Video iPhone مطرح شده است.

1خرابی زنگ هشدار

1 قطع شدن تصویر یا سفید شدن مانیتور

2 باز نشدن درب توسط آیفون

3 قطع شدن زنگ هشدار پنل از جمله مشکلات آیفون تصویری تابا است که پیشنهادات را بررسی خواهیم کرد راه حل هایی برای حل این مشکلات.

رفع اشکال تصویری آیفون تابا همانطور که گفتیم ,  نداشتن تصویر است ، بنابراین تصویر بریده شده یا سیاه و سفید یا برفی است.

برای رفع مشکلات آیفون تصویری تابا در این زمینه باید دوربین آیفون را بررسی کنید ، زیرا ممکن است نقص در عملکرد دوربین عکاسی آیفون باشد. در غیر این صورت ، دلیل نبود تصویر در آیفون تصویری ، عدم اتصال سوکت ، اتصال سیم یا مشکلات سیم کشی است که باید توسط یک متخصص بررسی شود.

قطع شدن صدای پانل زنگ هشدار به مانیتور از دیگر مشکلات آیفون تصویری تابا است که برای افراد پیش آمده است و دلیل آن می تواند سوختن میکروفون یا قرار نگرفتن سوکت آن باشد. بعضی اوقات آیفون تصویری به خوبی کار می کند اما زنگ نمی خورد. در این حالت باید بررسی کنید که سیم شماره 3 متصل باشد.

عیب یابی Simaran Video iPhone برای عیب یابی آیفون تصویری سیماران ، لازم است با نواقص احتمالی این نوع آیفون تصویری آشنا شوید ، تا بتوانید آیفون تصویری را بهتر تعمیر کنید یا  از متخصص آن کمک بگیرید. موارد زیر برخی از اشکالات آیفون تصویری سیماران می باشد :

مشکلاتی از قبیل

1 عدم صدا ،

 2 عدم زنگ آیفون بسیار رایج است که احتمالاً به دلیل قطع شدن سیم شماره یک است.

3 موج دار شدن تصویر در همه واحدها می تواند به این دلیل باشد که سیم کشی آیفون توسط سیم کشی برق عبور کرده است.

 4 وجود یک خط عمودی بر روی تصویر همه واحدها و همچنین یخ زدگی و سر و صدای شدید در تصویر ، از اشکال دوربین فیلمبرداری آیفون است.

 5 وجود نویز در صدای همه واحدها که به دلایل مختلفی از جمله خرابی میکروفن ، عبور سیم کشی از طریق سیم برق و وجود خطا در سیم شماره 2 است.

6 سیستم کاملاً خاموش است. در این حالت ، ولتاژ DC باید بررسی شود. در بحث عیب یابی آیفون تصویری سیماران موارد دیگری وجود دارد که می توان به آنها اشاره کرد ، اما به دلیل اینکه موضوع اصلی مقاله عیب یابی آیفون تصویری در همه مدل ها است ، با جزئیات عیب یابی آیفون تصویری سیماران نخواهیم کرد. موارد ذکر شده جهت کسب اطلاعات بیشتر شما هموطنان ارائه شده است و امیدواریم که برای شما مفید واقع شده باشد. نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این نیست که خود را به آنچه در مورد تعمیر ویدئو آیفون و حتی عیب یابی ویدئو آیفون می دانید محدود کنید و این کار را به یک تعمیرکار که در این زمینه دانش و تجربه کافی دارد بسپارید.

درب بازکن تصویر ندارد

درب بازکن در ب را باز نمیکند

زنگ درب بازکن به صدا در نمی آید

تعمیر مشکلات رایج در آیفون تصویری