آیفون تصویری, آیفون تصویری الهیه

تعمیر و نصب آیفون تصویری الهیه

تعمیر و نصب آیفون تصویری الهیه

آیفون تصویری الهیه شماره 86045417-021 محدوده الهیه تهران بزرگ در خدمت شما هستیم با فروش تعمیر تعویض و نصب آیفون تصویری در الهیه.

آیفون تصویری الهیه 86045417-021 یا  حتی  شماره  موبایل 09038388432 تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت و به سرعت برای رفع خرابی آیفون تصویری شما عزیزان اقدام شود .

خرابی های آیفون تصویری در محله الهیه تهران بزرگ , شما می توانید برای رفع خرابی های آیفون تصویری تابا من جمله خرابی تصویر یعنی زمانی که آیفون تصویری شما فاقد تصویر بود با ما تماس بگیرید , تعمیر کار آیفون تصویری ما در محدوده الهیه تهران به محل اعزام میشود وبرای رفع خرابی گوشی تصویری تابا که فاقد تصویر می باشد اقدانمات لازمه  را انجام می دهد , ممکن است برد ال سی دی آیوفن تصویری شما سوخته باشد.

که در این مواقع اقدام به تعویض برد می کند , و یا شاید خود ال سی دی  آیفون تصویری تابا سوخته باشد که در آن زمان تعمیر کار آیفون تصویری در محله الهیه اقدام به تعویض خود ال سیس دی می نماید در هر هال باید یا ال سیس دی تعویض گردد و یا برد ال سی دی زیرا ایتن قطعات یک بار مصرف بود و قابل تعمیر نمی باشند .

حال ممکن اس همشهری ما در محله الهیه تهران بزرگ با مشکل دیگری مواجه شود و آیفون تصویری تابا و یا هر برند دیگری صدای زنگ نداشته باشد , در این مواقع چه باید کرد ؟

در مرحله اول شاسی زنگ چک میشود تعمیرکار آیفون تصویر ما در محله الهیه تهران بزرگ ابتدا شاسی زنگ را تست می نماید که اگر ایراد از شاسی زنگ باشد آن را تعویض نماید , شاسی زنگ بسیار ارزان است و خوشبختانه بیشر موارد با تعویض شاسی زنگ مشکل حل می شود .

اما شاید با تعویض شاسی زنگ مشکل حل نشود , تعمیرکار آیفون تصویری درمحله الهیه تهران اینبا ر به سمت ترانس و منبع تغذیه میرود و آن را تست می کند اگر منبع تغذیه دچار مشکل شده باشد آن را تعویض می نماید و این با ر هزینه مقداری بیشتر از تعویض شاسی زنگ میشود , اما مشکلی نیست ترانس و نبع تغذیه نیز ارزان می باشد.

اما ممکن است ایراد از منبع تغذیه و شاسی نباشد , و یا اصلا آیفون تصویری شما عزیزان در محله الهیه تهران از نوع کدینگ باشد , کدینگ را به انواعی از آیفون تصویر ها می گوند که برای هر واحد شماره جدایی ندارد و فقط شماره یک تا ده دارد و یک علامت زنگ که در این مواقع باید شماره واحد را گرفته و سپس علامت زنگ را به صدا در آورد .

اگر صفحه دم در ایراد داشته باشد و زنگ همه طبقات به صدا در نیاید تعمیر کا رآیفون تصویری ما در محله الهیه تهران صفحه دم درب را با خود به تعمیر گاه خواهد برد و در صورت قابل تعمیر بودن تعمیر می شوند و در غیر این صورت تعویض می گردند.

اما ممکن است به صدا در نیامدن زنگ آیفون به گوشی داخل ارتباط داشته باشد , همشهری عزیز در محله الهیه تهران نگران نباشید تعمیر آیفون تصویری در محله الیه تخصص ماست , تعمیر کار آیفون تصویری در الهیه گوشی داخلی واحد را چک میکند ممکن است ایراد از برد زنگ باشد که آن را تعویض می نماید و ای حتی در بعضی از برندها مثل تابا که صدای زنگ از همان بلند گوی گوشی به صدا در می آید ایراد از بلند گوی گوشی باشد که با تعویض آن مشکل حل می شود .